GRANĪTA KRĀSAS

Mēs piedāvājam Zviedrijas granītu dažādās krāsās, kas ir pieprasīts un gadiem ilgi pārbaudīts, lai Jūsu izveidotais piemineklis saglabātu savu skaistumu mūžīgi. Granīts ir dabas materiāls, tāpēc katra iegūtā granīta plāksne vienmēr būs unikāla - tā var būt nedaudz gaišāka vai tumšāka, vai vairāk ar izceltu viena vai otra toņa nokrāsu, vai ar nedaudz smalkākiem vai rupjākiem graudiņiem nekā paraugā norādīts.

AURORA
AURORA

Numurs: 1.2
Granīta krāsa: Brūna
Ražotājvalsts: Zviedrija
Apraksts: Pelēkbrūns, graudains granīts ar viļņveidīgu sarkanīgu, brūnu un pelēku toņu joslojumu. Katrs piemineklis no šī materiāla būs unikāls, jo tā tekstūra ir neatkārtojama katrā granīta plāksnē. Paraugā redzamā krāsa var nedaudz atšķirties no reālās krāsās dzīvē.

HALLANDIA
HALLANDIA

Numurs: 1.3
Granīta krāsa: Brūna
Ražotājvalsts: Zviedrija
Apraksts: Pelēkbrūns granīts ar viļņveidīgu sarkanīgu un pelēcīgu toņu joslojumu. Katrs piemineklis no šī materiāla būs unikāls, jo tā tekstūra ir neatkārtojama katrā granīta plāksnē. Paraugā redzamā krāsa var nedaudz atšķirties no reālās krāsās dzīvē.

STANDART BLACK
STANDART BLACK

Numurs: 2.5
Granīta krāsa: Melna
Ražotājvalsts: Zviedrija
Apraksts: Klasisks, standarta melnais granīts ar maziem smalkiem graudiņiem. Paraugā redzamā krāsa var nedaudz atšķirties no reālās krāsās dzīvē.

KURY GREY
KURY GREY

Numurs: 3.2
Granīta krāsa: Pelēka
Ražotājvalsts: Somija
Apraksts: Gaiši pelēks granīts ar tumši un gaiši pelēku toņu, baltiem un melniem smalkiem graudiņiem. Paraugā redzamā krāsa var nedaudz atšķirties no reālās krāsās dzīvē.

VANGA
VANGA

Numurs: 4.1
Granīta krāsa: Sarkana
Ražotājvalsts: Zviedrija
Apraksts: Sarkanbrūns granīts ar pelēkiem un melniem graudiņiem. Paraugā redzamā krāsa var nedaudz atšķirties no reālās krāsās dzīvē.

BALTIC GREEN
BALTIC GREEN

Numurs: 5.1
Granīta krāsa: Zaļa
Ražotājvalsts: Zviedrija
Apraksts: Tumši zaļš granīts ar dažādu toņu zaļām, lielām pārslām. Katrs piemineklis no šī materiāla būs unikāls, jo tā tekstūra ir neatkārtojama katrā granīta plāksnē. Paraugā redzamā krāsa var nedaudz atšķirties no reālās krāsās dzīvē.

BLUE PEARL
BLUE PEARL

Numurs: 6.1
Granīta krāsa: Zila
Ražotājvalsts: Zviedrija
Apraksts: Izsmalcināts zilā granīta veids ar zilām, pelēkām un perlamutra krāsas pārslām ar zilganpelēku nokrāsu. Perlamutra pārsliņas saules staros spīd kā kristāla gabaliņi. Katrs piemineklis no šī materiāla būs unikāls, jo tā tekstūra ir neatkārtojama katrā granīta plāksnē. Paraugā redzamā krāsa var nedaudz atšķirties no reālās krāsās dzīvē.

© 2023, SIA SoulStone.eu. Visas tiesības aizsargātas.